Kaip pagražinti virtuvę

Jeigu jums reikalingi virtuviniai baldai Kaune, ieškote jų internete, parduotuvėse, per pažįstamus. Pirmasis būdas pastaruoju metu yra vienas populiariausių, nes, kaip sakoma, jeigu tavęs nėra internete, tai tavęs nėra išvis. Baldų gamybos ir projektavimo įmonės Kaune gali sukurti autentiškus baldus, belieka leisti sau pasinerti į nuostabią gražių baldų virtuvei paiešką. Tačiau kokie tie baldai turėtų būti? Kaip rinktis, kad virtuvė išties būtų graži, o ne klaiki beskonybė? Keletas patarimų padės pagražinti senąją virtuvę su naujais baldais ir dekoro elementais.

Atlikite mažus pokyčius

BaldaiTaupantiems visai nebūtina išleisti labai daug – viskas gali prasidėti nuo mažų dalykų. Pirmiausia verta pagalvoti, ar tos visos detalės, kurios per metų metus prisikaupė virtuvėje, ją tikrai šiuo metu labai puošia. Galbūt labiau darko? Kartais mes nepastebime, kaip mūsų namai tarytum apauga visokiais paveikslėliais, vazomis su džiovintomis gėlėmis ir keistomis skulptūrėlėmis. Tai nutinka visiems namams ir jų kambariams, todėl atsinaujinimą verta pradėti nuo sąžiningo kai kurių dalykų nuėmimo, išmetimo ar perskirstymo, kad būtų kitaip. Kuo daugiau įvairių detalių pridėliosite, tuo sunkiau lankytojas, atėjęs į butą, valdys dėmesį. Jis galiausiai ims nepastebėti nieko ir nesuvokti.

Sukurkite jaukias spalvas

Nusidėvėję tapetai, visiškai nuzulintas stalviršis ar kitos išblukę spalvos visuomet kuria prastą vaizdą. Atsinaujinti labai padeda tiesiog pačių spalvų atnaujinimas. Gal metas pakeisti tą virtuvės baldą, kuris labiausiai nublukęs, o gal jį atnaujinti. Galbūt nedidelis, bet reikšmingas pokytis galėtų būti naujos užuolaidos ar nauji tapetai. O galbūt pats apšvietimas galėtų suteikti naujas spalvas bei akcentus.

Nustebink save netikėtu baldu

Kartais labai gerai mus gali veikti tiesiog visiškai netikėtas baldas įprastoje vietoje ir įprastoje virtuvėje. Pavyzdžiui, pusiau minkšta sofa prie valgomojo stalo arba įdomi komoda, kuri iš pirmo žvilgsnio tinka ne tik virtuvei, bet ir kitiems kambariams. Leiskite sau improvizuoti ir į virtuvę atnešti gaivos tiesiog čia pastatant vieną – kitą naują baldą, kuris iš tiesų atrodytų patraukliai bei suteiktų praktiškas funkcijas. Tuo pačiu galbūt pamatysite, kad kai kuriuos kitus baldus visgi metas išmesti ar išdalinti.

Atnaujinkite detales, įpūskite šviežiumo

Šviežios gėlės, augalas ant palangės ar kitoje vietoje gali būti viena gražiausių detalių virtuvėje. Tik jeigu jau planuojate pasidėti baziliką, tai stilingame vazone, o ne margarino indelyje. Atnaujinkite taip pat rankšluosčius, padailinkite šaldytuvą naujais magnetais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *