Gairė: kaip rasti telefona pamesta

Kaip rasti pamestą telefoną

Kai dingsta kokie nors daiktai, kartais sakome, kad norėtume, kad jie būtų kaip telefonai – paskambini ir sužinai, kur jis tuo metu yra. Tačiau iš tiesų daiktai dingsta ir atrandami ir kitais būdais. Tad net ir ieškant telefono gali tekti pasinaudoti kitokiais metodais.

Paskambinti sau

Geltonas telefonasKaip ir minėta, telefonai yra gana lengvai randami, kai galime į juos sau paskambinti. Tarkime, kai esame namie, namuose yra dar vienas telefonas. Paskambiname ir tada jau klausome ausis įtempę: kas kur vibruoja, kas vyksta, ar kas nors girdisi? Kai išgirstame kažką vykstant, labai apsidžiaugiame: pavyko surasti, o juk to ir reikėjo. Taigi, paskambinti į telefoną – geriausia taktika.

Paprašyti, kad kiti paskambintų

Sunkiau, kai namuose ne keli telefonai, o tik vienas. Tenka jungtis prie feisbuko ir prašyti ko nors, kad paskambintų. Dar blogiau, jeigu esame tokioje vietoje, kur sunku rasti žmonių, kurie galėtų paskambinti. O telefonas buvo vienintelė ryšio priemonė. Tačiau, jeigu yra galimybė, galime žmonių prašyti tokios pagalbos. Iš tiesų, telefoną gana dažnai kažkur vis nukišame. Galbūt kaip tik dėl to žinojimo, kad, jeigu ką – galima jį lengvai gauti paskambinus sau pačiam.

Prisiminti savo veiksmus žingsnis po žingsnio

Continue reading