Kaip baldai įtakoja svetainės erdvę?

Svetainė yra ta namų vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko, todėl norima, kad ji būtų kuo jaukesnė ir gražesnė. Atminkite, kad baldai svetainei yra labai reikšmingi. Tinkamai parinkus dydžius, medžiagas, spalvas ir pastatę tinkamose vietose – sukursite labai gražią svetainę, kuri bus ne tik jauki, bet ir patogi.

Jauki svetainė su baldaisPakalbėkime apie spalvas. Svetainėje norint kurti jaukią ir gražią atmosferą, reikėtų vengti tamsių spalvų, kurios ne tik sumažins erdvę, bet ir kiekvieną kartą slėgs ten esančius žmones. Jei dar nežinojote, tai spalvos stipriai veikia mus, todėl norint vengti niūrių minčių, reikia vengti interjere naudoti tamsias spalvas. Čia puikiai tiks šviesios ar neutralios spalvos ir įvairūs jų deriniai. Dizaineriai pataria laikytis paprastos taisyklės – rinkitės ne daugiau trijų spalvų. Taip sukursite gražius spalvų derinius ir nepersistengsite. Norint sukurti jaukią erdvę, rekomenduojama rinktis žemės spalvas. Puikiai tiks žalia, ruda, geltona. Tik spalvos turi būti prislopintos, o ne ryškios.

Kalbant apie spalvas reikia paminėti, kad spalvų pasirinkimas svarbus ne tik sienų ar grindų dangai. Tai svarbu ir renkantis baldus. Tinkamai parinktos baldų spalvos turės didžiulę teigiamą įtaką svetainės erdvei. Tik pagalvokite, kaip atrodys tamsiomis spalvomis įrengta svetainė, kurioje stovės pilka ar juoda sofa? O dabar pabandykite įsivaizduoti šviesią svetainę su pastelinėmis sienų ir grindų spalvomis, kurioje stovi šviesi, pavyzdžiui, smėlio spalvos sofa. Tuomet suprantame kokią stiprią įtaką turi baldų spalvos. Kalbant apie baldus, reikia paminėti, kad spalvos svarbios ne tik renkantis minkštuosius baldus t.y. sofas, fotelius ar pufus, bet ir stalus, staliukus, kėdes ir t.t. Kuo šviesesnės spalvos, tuo jūsų svetainė atrodo ne tik erdvesnė, bet ir jaukesnė. Tokioje erdvėje norima būti.

Labai svarbu parinkti tinkamus baldus ir jų dydžius. Reikia atsižvelgti į svetainės dydį. Jei svetainė erdvi, tai puikiai tiks masyvūs baldai. Juos galima statyti ne tik prie sienų, bet ir toliau nuo jų. Taip sukursite kitokį svetainės dizainą. Mažose erdvėse baldai svetainei renkami mažesnio dydžio ir jų neturėtų būti per daug. Pagalvokite, kokie baldai tikrai reikalingi, o kurių galima atsisakyti tam, kad būtų kuo daugiau erdvės. Žinoma, rinktis tinkamus baldus, kurie darytų teigiamą įtaką patalpos erdvei, nėra lengva, tačiau tikrai įmanoma. Jums tereikia rinktis tinkamas spalvas ir baldų dydžius. Nepamirškite, kad viskas turi tarpusavyje derėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *