Kaip pasirinkti vestuvių muzikantus?

Organizuojant vestuves tikimasi, kad ši nuostabi šventė praeis tobulai, o nuostabūs prisiminimai dar ilgai neišblės. Tam, kad šventė būtų tobula tampa svarbu viskas, o ypatingas dėmesys pokylio metu skiriamas muzikai, todėl teisingai parinkti vestuviu muzikantai yra dalis sėkmingai praeisiančio pokylio garantija.

Muzikantai vestuvių šventėjeNe paslaptis, kad organizuojant vestuvių šventę tenka galvoti, kokia gi bus galutinė kaina. Tuomet viską surašius ir suskaičiavus matoma, kad kaina didelė. Kai tai įvyksta, tai galimi du įvykių scenarijai. Pirmuoju galvojama, kad vestuvės švenčiamos vieną kartą gyvenime, todėl neverta taupyti ir leidžiama sau viskas, ko norima. Antruoju atveju, būsimieji jaunavedžiai galvoja, kaip sumažinti išlaidas. Galvojama, kur galima sutaupyti. Kalbant apie pokylio dalies planavimą, tai dažnai svarstoma ar reikalingas vestuvių vedėjas ir ar reikalingi muzikantai. Ne paslaptis, kad dabar labai išpopuliarėjo didžėjai, kurie atstoja vestuvių muzikantus. Pagalvokite ar norite tik leidžiamų dainų ar vis dėl to pirmenybę teikiate gyvai muzikai?

Jei norite kokybiškos gyvos muzikos, tai rinkitės muzikantus. Juos galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmajai priklauso tie, kurie dainuoja nesenai arba yra taip vadinami saviveiklininkai, kuriems pasirodymai šventėse yra jų saviveikla. Jie patys mokosi dainuoti ar šiek tiek pasimoko pas profesionalus. Čia galima tik pasakyti, kad jų kaina mažesnė, nei profesionalų. Tiesa, yra didesnė rizika, kad jie dainuos ar gros ne taip gerai, kaip tikėjotės. Bet gali nutikti ir taip, kad tokie saviveiklininkai turės nuostabų balsą ir jūs būsite sužavėti. Ar tokius rinktis dėl žemos kainos? Galite susitikti su patikusiais muzikantais ir paprašyti parodyti kaip jie dainuoja ar groja vestuvėse arba paprašykite, kad padainuotų gyvai. Tuomet ir žinosite ar norite tokių muzikantų per savo vestuves. Kita kategorija – profesionalūs vestuviu muzikantai. Tai muzikantai, kurie turi daug patirties. Tiesa, čia taip pat galima rasti skirtingų profesionalų, nes vieni galbūt dainuoja tik baruose prie jūros, o kiti nuolat dalyvauja dideliuose koncertuose ir vestuvėse. Taigi, profesionalių muzikantų taip pat būna skirtingų. Norint įsitikinti, kad jie tinkami, taip pat galite paprašyti parodyti jų atliekamas dainas.

Labai geras patarimas – išsirinkti kelis patikusius muzikantus, kuriuos randate per skelbimus ar per pažįstamų rekomendacijas ir susitikti. Susitikimo metu jums bus parodyta filmuota medžiaga iš vestuvių pokylių, jūs pakalbėsite su muzikantais ir tuomet galėsite nuspręsti, kuris muzikantas tinkamas jūsų šventei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *