Kaip išsirinkti gėles vestuvėms?

Gėlės į namusVestuvės – nuostabi šventė, kurios metu norisi, kad viskas būtų tobula, o gėlės tokiai šventei tiesiog būtinos. Gėlių užsakymas vestuvėms ir kitoms šventėms https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-vilniuje galimas bet kuriame Lietuvos mieste. Tokios paslaugos palengvina sudėtingą tokios šventės planavimą.

Gėlės vestuvėms gali būti užsakomos tiek norint pasveikinti jaunuosius, tiek ir norint papuošti vietą, kurioje bus švenčiamos vestuvės. Labai svarbu atsižvelgti į sezoną. Šiltuoju metų laiku (pavasarį ir vasarą) labai svarbu atsižvelgti į temperatūrą. Dėl karščio reikia rinktis tokias gėles, kurios bus atsparios ir ilgai išliks šviežios. Šiltuoju metų laiku tiks tokios gėlės kaip magnolijos, orchidėjos, alyvos, jazminai, rožės. Šaltuoju metų laiku būtų tinkamos chrizantemos, astros, jurginai ar net viržiai. Ne mažiau svarbiau už sezoną yra šventės vieta. Puošiant šventės vietą lauke ir patalpose tikrai skirsis. Be to, uždaros patalpos taip pat skirsis: viešbutis, restoranas, sodyba ir t.t. Lauke puošyba taip pat gali skirtis, tarkim, vestuvės paplūdimyje ir miške tikrai skirsis, todėl geliu pristatymas turi būti labai gerai apgalvotas.

Labai svarbu vestuvėms parinkti tinkamas gėlių spalvas, todėl iš gausybės pasiūlymų https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-vilniuje reikia pasirinkti tokių spalvų gėles, kurios tiks tokiai džiaugsmingai progai. Jei vestuvių tema nesusijusi su konkrečia spalva, tai vestuvėms tinka dovanoti šviesių spalvų ar pastelinių atspalvių gėles. Jei šventės vietai reikia panaudoti tam tikros spalvos gėles, tai reikės užsakyti didelį kiekį tam reikiamų gėlių, tarkim, vien raudonas rožes ar mėlynas rugiagėles.

Vestuvėms gėlės reikalingos ne vien puošybai ar sveikinimui, bet ir nuotakai. Juk nuotaka be puokštės būtų itin keista? Čia jau reikės pasitelkti kūrybą ir gerai pagalvoti, kas patinka. Kokios gėlės būtų pačios tinkamiausios vestuvinei nuotakos puokštei? Puikiai atrodys arba šviesių spalvų gėlės, tarkim, baltos lelijos ar ryškių spalvų gėlės, kurios derės su kažkokiu akcentu iš vestuvių aprangos, pavyzdžiui, raudoni bateliai ir raudonos rožės. Viską gerai reikia apgalvoti, kad spalvos tarpusavyje derėtų ne tik aprangoje, bet ir vestuvių šventimo aplinkoje. Vientisas stilius bus itin geras pasirinkimas bet kurioms vestuvėms.

Gėlių pasirinkimas yra didžiulis, o tokiai ypatingai progai kaip vestuvės norisi, kad viskas būtų parinkta kaip įmanoma geriau. Įvairių geliu pristatymas tiek sveikinimui, tiek ir vestuvių vietos puošimui yra labai gera paslauga, kuria verta pasinaudoti norint ne tik sutaupyti laiko, bet ir gauti aukštos kokybės gėles laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *