Svarbiausi turistinės kelionės elementai

Kelionės – tai nuostabios pramogos ir nuostabus laikas, kada turistiniai batai tampa atsainiausiais palydovais, o geras žemėlapis – tikru vedliu. Ruošiantis kelionėms, verta apsirūpinti tam tikrais daiktais. Štai ko reikės gerai kelionei labiausiai.

Geri turistiniai batai

Tikrai taip, kokybiški turistiniai batai – tai pusė kelionės sėkmės. Sakoma, kad žurnalistą kojos peni, tačiau keliautojui kojos apskritai yra svarbiausios. Jeigu negalite vaikščioti, kelionės pabaiga ant nosies. Vaikščiojimui reikia labai patogios avalynės, su kuria galėtumėte eiti ne tik miesto šaligatviais, bet ir nepatogiausiomis sąlygomis, o koja kuo mažiau pavargtų. Jeigu turite ortopedinių bėdų, tuomet kelionei būtinai naudokite ir tam tikrus ortopedinius įdėklus.

Šilta patogi striukė

Apranga žiemaiTaip pat kelionei reikėtų ir geros patogios striukės, jeigu keliaujate ne vidury vasaros. Kelionėse gera striukė daug patogiau nei elegantiškas paltukas, su kuriuo gražiai atrodysite kelionės nuotraukose. Mat šilta patogi striukė – tai iš esmės tas dalykas, kuris reikalingas ir būtinas, norint šiltai ir patogiai jaustis. Ji turi kišenes, galite daug ką susidėti. Ji sandariai saugo nuo vėjo, lietaus, šalčio. Ją patogu nusiėmus susukti ir įmesti į krepšį, nereikia bijoti, kad ji susiglamžys ar praras formą. Susipurvinus galima lengvai pavalyti ir iš to bus tik geri rezultatai.

Gera kuprinė

Taip pat svarbu ir turėti gerą kuprinę, kadangi būtent ji leis jums patogiai su savimi nešiotis įvairius daiktus. Taigi, gera kuprinė turi būti neperšlampama, nugaroje turėti drėgmę praleidžiantį paviršių, kad suprakaitavus nugarai nebūtų taip šlapia. Petnešos turi būti plačios, minkštos, nepjaunančios, glotniais kraštais – labai patogios net ir nešant didelį svorį. Apskritai, kuprinė turi būti tvirta ir pritaikyta didesniam svoriui. Gerai, kada yra keli skyriai ir daug kišenių, galėsite viską susidėti. Taip pat reikia ir įvairių raištukų – jeigu ką, prie jos dar pritvirtinsite ir miegmaišius, o taip pat galėsite ir padaryti daug kitų svarbių dalykų.

Palapinė

Ar reikės palapinės, priklausys nuo to, kaip jūs keliausite ir kur. Jeigu nė karto neplanuojate miegoti lauke, tai aišku jums to ir nereikės. Tačiau palapinė gali būti reikalinga žygiuose, nakvojant gamtoje ar kempinguose. Jeigu perkate palapinę, tai reikia ją pirkti kuo geresnę, talpesnę, patogesnę, tvirtesnę. Netvirta kuprinė gali visiškai sugadinti smagią kelionę ir paversti ją pragaru. Aišku, gal kartais ir patys viršysite jos galimybes, tad tai būtų ir jūsų pačių atsakomybė stengtis, tarkime, neprisikrauti per sunkių ir per daug daiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *