Kaip pakeisti padangas?

Jau nuo balandžio pirmos galima ant mašinos turėti vasarines padangos. Tokia naujiena pasirodė drauge su ta pačia, jog ir greitis auto magistralėse ir autostradose maksimalus padidėjo. Taigi, galime tikrai teigti, kad prasidėjo šiltasis sezonas. Vieni iškart skuba permontuoti padangas, kiti tą daro palengva, neskubėdami. Kur ir kaip geriausia keisti padangas?

Keisti patiems savo garaže

Padangos gera kainaKaip teigia žmonės, vasaras riepas galima pirmiausia montuoti tiesiog savo garaže. Tai patogus ir smagus būdas susitvarkyti su darbais, kadangi vasarinės padangos nėra sudėtinga užduotis. Garažą visuomet turi tie, kas turi didelį kiemą. Tada jame stovi ir garažas. Be viso to, paprastai stovi garažai ir netoli gyvenamųjų daugiabučių. Juose kai kas įsirengia nedideles dirbtuves, o kai kas tiesiog aptarnauja savo transportą. Taigi, ir jūs galite būti tie, kurie mielu noru pasikeis mašinos žiemines padangas į vasarines, jeigu tik turite garažą, kuriame galėtumėte tai atlikti. Taigi, keisti padangas garaže nebus sunku, o darbas gal net teiks malonumą, jeigu pasileisite smagią muziką, o gal dirbsite kartu su draugais.

Keisti ant gatvės

Kai kam suverehvid padangas patinka keisti tiesiog ant gatvės. Tarkime, senamiestyje butuose gyvenantys žmonės neturi garažų, ir šiaip vos užtenka vietos aikštelėje. Tačiau padangas galima pasikeisti kitaip – tiesiog išsivarius mašiną ant gatvės, ten ją pastačius ir pasidarbavus analogiškai. Aišku, turite būti tokie žmonės, kuriems nė motais, kad aplink bus visi kaimynai, jie žiūrės ir gal net kalbės, o gal kas nors ateis pavadovauti ir pasakyti, kaip geriau keisti padangas.

Keisti servise

Tie, kas norės tiesiog atsikratyti pareigos, galės nuvežti mašiną į auto servisą, ir ten bus gražiai permestos kitos padangos. Šitą variantą paprastai renkasi visos moterys, kurios neturi, pavyzdžiui, vyro, kuris tas padangas rankomis pakeistų. O ką – labai patogu. Pripažintų ne viena moteris, mielai sumokanti darbų kainą meistrams, kurie auto servise tvarkingai atlieka savo darbą ir pakeičia padangas.

„Aš seniai nesuku galvos dėl padangų keitimo. Padangas užsisakau internetu, nes tai yra patogiausia. Nereikia dėl nieko rūpintis. Perku pagal tai, kokios tinka mano mašinai, ir ar reikia vasarinių, ar žieminių. O pakeičiu jas servise. Nuvežu ir ten viską padaro. Vyras dirba užsienyje, retai būna namie, o kai grįžta, tai tegul pailsi, o ne čia iškart dirba darbus“, – sako viena moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *