Samdydami tvarkytojus sutaupysime

Kartais net nesusimąstome, kiek iš tiesų laiko ir pinigų iš mūsų pareikalauja valymas ir tvarkymas, kai visus šiuos darbus atliekame patys ir nieko nekviečiame į pagalbą. Tačiau kiekvieno protingo žmogaus užduotis būtų mokėti tinkamai valdyti savo laiką ir tuos darbus, kurie yra labai blogai apmokami bei jų laikas persidengia su mūsų įprasto darbo laiku, deleguoti tos srities specialistams. Kartais iš šykštumo esame auksarankiai ir bandome viską padaryti patys, bet tada tik pralošiame. Kaip taip nutinka?

Mūsų darbo valandos įkainis

Buities priemonėsUžsisakykite valytojus iš http://www.manoaplinka.eu ir jie už įprastus įkainius sutvarkys jūsų kiemą, sodą, namus ar biurą. Jeigu jūsų valandinis įkainis yra, tarkime, 40 eurų per valandą, o valytojo ir tvarkytojo įkainis yra, pvz., 3 ar 4 eurai per valandą, tai koks tikslas jums pačiam ar pačiai švaistyti savo laiką bei nesamdžius žmonių patiems dirbti? Dirbdami už 10 kartų mažesnį įkainį jūs tiesiog labai nusipiginate ir savo laiką pardavinėjate kone veltui. Na, nebent tvarkymasis yra jūsų mėgstamiausia pramoga, daug smagesnė už, pavyzdžiui, galimybę pabūti su šeima, draugais, pailsėti prie ežero ar pakeliauti.

Leiskime uždirbti kitiems

Kita priežastis, kodėl reikėtų samdyti tvarkytojus, tai prisidėjimas prie visos šalies ekonominio gerbūvio. Tik leisdami kitiems uždirbti, galėsime patys jaustis oriai ir žinoti, kad dabar turime tai, ką reikia turėti. Kad galime ir patys dirbti, ir kurti darbo vietas. Ekonominės krizės ateina tada, kai visi gyventojai išsigandę staiga ima nieko nepirkti, nenaudoti jokių mokamų paslaugų. Tada pinigai tarsi įšalą kojinėse, stiklainiuose ir kiaulėse taupyklėse, ir taip prasideda baisi krizė. Tačiau jų išjudinimas teikia viltis ir tada viskas vėl ima suktis. Tad tokiems darbams geriau samdykite tvarkytojus, o ne spausdami dolerį rankoje šluokite kiemą patys.

Mūsų poilsis – dar brangesnis

Galiausiai, jeigu įvertinome savo valandos darbo kainą, tai dabar įvertinkime poilsio valandą. Ar nesigaus taip, kad jeigu uždirbame 40 eurų per valandą, tai poilsio valanda kainuotų jau kokia 80 eurų per valandą? Juk tiek kainuoja savaitgaliai, šventės ir viršvalandžiai, kai tenka dirbti tokiu metu. Nes jūs jau būnate nudirbę savo įprastus darbus, o papildomas laikas ir kainuoti turėtų papildomai. Taigi, pagalvokite dar kartą, ar tikrai verta patiems savo visas šventes praleisti gramdant purvą nuo gatvės, kai tą galėtų padaryti samdyti aplinkos tvarkytojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *