Kaip sukurti gerą vestuvių dekorą?

Nors sklando stereotipas, kad išsirinkti vestuvinę suknelę yra be galo sunku, tačiau išties paklausus kiekvienos nuotakos kokia sunkiausia užduotis buvo rengiant vestuves, daugelis nė nesuabejojusios atsakys, kad tai vestuvių dekoras. Ruošiantis vestuvėms šis darbas yra ilgiausiai užtrunkantis, įtraukiantis daugiausiai įvarių specialistų žmonių bei be jokios abejonės reikalaujantis apsisprendimų kiekviename organizavimo žingsnyje, todėl dažnai daug laiko neturintys žmonės, norėdami nusiimti šią naštą nuo pečių, susiranda vestuvių planuotoją, kad jis rūpintuosi šiais darbais.

Harmoningos smulkmenos

Vestuvių dekorasKas įeina į vestuvių dekorą? Iš esmės tai viskas – nuo staltiesės ir servetėlių parinkimo iki patalpų interjero ir papuošimų, todėl jauniesiems daug laiko atima net ne sprendimai, o pats ieškojimas įvairių paslaugų. Pagrindinė taisyklė, kurios reikėtų laikytis, kad vestuvių dekoras būtų harmoningas bei pribloškiantis – tai viską suderinti taip, kad visa šventė, visos smulkmenos ir vietos būtų tarpusavyje susijusios. Tik tuomet šventė atrodo harmoninga.

Pirmas žingsinis link harmoningos šventės yra nusistatyti jos tematiką ir kokia nuotaika, kokiu stiliumi turės vykti vestuvės. Ar tai bus oficialios klasikinės vestuvės, ar tai bus tarsi geras vakarėlis, ar tai vis dėlto bus gan inovatyvios, jaukios gamtoje vyksiančios kūrybiškos vestuvės. Dažnai tai nėra sunkus sprendimas, mat tai priklauso nuo jaunųjų charakterių ir požiūrio į ceremoniją.

Nusprendus tematiką, sekantis žingsnis yra spalvos, kurios bus šventę jungianti grandis. Be jokios abejonės, spalvos turi atspindėti tiek tematiką, tiek ir turi derėti tarpusavyje. Išsirinktas spalvų derinys privalo būti viena iš grandžių, jungiančių visą šventę – turėtų ne tik interjeras būti puoštas pasirinkti spalvų deriniu, tačiau ir pakvietimai, vaišių stalas, automobiliai, gėlės ir patys jaunieji ir svečiai turėtų būti su spalvų derinio akcentu.

Pasirinkus tematiką bei spalvas galima kibti į ilgą darbą. Kaip ir minėjome prieš tai, vestuvių dekoras apima įvairiausius darbus, todėl reikės ieškoti ne tik pačių skaniausių vaišių, tačiau ir pačių tinkamiausių prie bendrų vestuvių spalvų, taip pat servetėlės, interjero papuošimai, automobilių papuošimai, puokštės, muzikantų ir vakaro vedėjų apranga ir visos kitos smulkmenos privalo būti tarpusavyje suderintos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *