Masažiniai SPA baseinai namų aplinkoje

Šiltas ir skaidrus vanduo, atpalaiduojantis masažas, jauki aplinka ir išsiilgta ramybė – masažinių baseinų siūloma atgaiva ir komfortas, kurį galime turėti savo namuose. Masažiniai SPA baseinai stebina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis, patraukliomis kainomis ir gana nesudėtingais montavimo darbais. Be to, priklausomai nuo individualių norų, pirkėjai gali rinktis tiek įleidžiamus, tiek kilnojamus baseinus. Šie gali būti įrengiami lauko ir vidaus aplinkoje.

Baseinų įrengimasSpecialistai primena – renkantis SPA baseiną, reikia įvertinti kelis atrankos rodiklius. Visų pirma – baseino dydį. Priklausomai nuo individualių poreikių, maudynių zona gali būti tiek asmeninė, skirta vienam-dviems asmenims, tiek gana erdvi, pritaikyta didesnės grupės žmonių poreikiams. Siūlome įvertinti savo gyvenimo būdą ir pomėgius, kad priimtumėte sprendimą, dėl kurio vėliau netektų gailėtis. Primename, kad šiuolaikiniai gamybos principai orientuojasi ne tik į saugusius, bet ir į vaikus – šiems įrengiamos specialios daugiapakopės sėdynės.

Renkantis baseiną, būtina atsižvelgti ir į jo išorę. Iš tiesų, masažiniai SPA baseinai neatsiejami nuo estetinio vaizdo. Konkretus sprendimas priklauso nuo to, kokioje aplinkoje norite baseiną montuoti. Jei galvojate apie vidaus baseiną, gerai pagalvokite apie apdailos sprendimus ir baseino įkomponavimą. Jei ieškote lauko baseino, primename, kad jums reikės specialios įrangos, kuri būtų pritaikyta besikeičiančioms Lietuvos klimato sąlygoms – baseinui reikalinga šilumos izoliacijos sistema, antibakterinė danga, būtina kalbėti apie aukštus atsparumo drėgmei ir šalčiui rodiklius.

Labai svarbu rinktis kokybiškas gamybines medžiagas. Vienas populiariausių sprendimų – betoniniai SPA baseinai, vertinami dėl neribojamų dizaino galimybių. Paprastai baseinai įrengiami grindų lygyje, kas suteikia daugiau erdvės. Specialistai teigia, kad betoniniai baseinai gali būti įrengiami ir toje aplinkoje, kur nėra galimybės įnešti kito tipo SPA baseino. Paprastai betoninės konstrukcijos montuojamos su modernia persipylimo sistema, tačiau galima taikyti ir skimerinę įrangą. Nors pastarasis sprendimas siejamas su mažesnėmis investicijomis, juo sunkiau naudotis, be to, persipylimo sistema atrodo moderniau ir prabangiau.

Vandens ir oro masažas – idealus poilsis po sunkios darbo dienos ir puikus sprendimas laisvalaikiui su draugais ar artimaisiais. Kad asmeninė SPA erdvė sietųsi su geriausiomis emocijomis, aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu, rinkitės patikimus baseinų pardavėjus ir montuotojus, kurie pasiūlys optimaliausius sprendimus konkrečioje situacijoje. Įrengiame baseinus viešoje ir privačioje erdvėje. Baseinai projektuojami individualiai pagal klientų poreikius. Oro ir vandens purkštukų sistemos pritaikomos konkrečiai pagal žmonių kūno formas ir pageidavimus. Siekiant estetinio išbaigtumo, siūlome pagalvoti apie modernias baseino apšvietimo sistemas ir papildomą įrangą, pvz., baseinų laiptelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *