Krūtų pakėlimas – pagalba po gimdymo

Po gimdymo moters kūnas pakinta ir tai yra normalu. Nors kinta ne tik krūtinė, tačiau ir pilvas, tačiau dažniausiai krūtinei yra skiriama kur kas daugiau dėmesio. Daugeliui moterų tai yra moteriškumo vieta, tai, kas padeda gerai atrodyti, taip, kaip labiausiai norisi ir tuo pačiu kaip galima labiausiai savimi pasitikėti.

Tiesa, krūtų pakėlimas dažniausiai siūlomas po žindymo, kadangi tik tokiu atveju hormonai galiausiai nusistovi ir krūtinė tampa tokia, kokia bus. Visada pirmiausia reikia tartis su chirurgu, kadangi kartais mūsų norai yra didesni nei galimybės arba nei kad reikia.

Ne tik pakėlimas, tačiau ir didinimas?

Kai kurioms moterims norisi ne tik tokios krūtinės, kuri atrodytų kur kas standžiau, tačiau taip pat ir tokios, kuri būtų didesnė. Tokiu atveju visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie atlieka šias dvi operacijas ir gali padėti Jums turėti tokią krūtinę, kuri labiausiai patinka. Ir šiuo metu opcijų yra tikrai daug. Kai kurie specialistai net vienu kartu didina ir kelia. Tai, žinoma, labai patogu, kadangi galima ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir nervų. Juk bet kuriuo atveju tai yra operacija ir norisi, kad viskas būtų kuo greičiau ir paprasčiau.

Kaip grąžinamas elastingumas?

Pirmiausia tai mažinamas odos perteklius, kuris dažniausiai ir gadina bendrą vaizdą. Dažniausiai siūloma panaikinti ir tą odos perteklių, kuris yra ant pilvo. Taip nutinka ne visoms, tačiau jeigu esate viena jų – galimybės atrodyti taip kaip iki gimdymo tikrai yra.

Taip pat naudojant specialias priemones yra pakeliama krūtinė ir tuo pačiu vizualiai ji atrodo taip, kaip iki nėštumo. Atsiminkite, kad ne tik žindymas, tačiau jau ir pats nėštumas išdarko kūno formas, tad nereikia to bijoti.

Klinikos pasirinkimas

Svarbiausia yra rasti tokią kliniką, kurios teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Šiuo metu klinikų gausa yra labai plati, tad būtinai įvertinkite kuo daugiau smulkmenų, kad pavyktų rasti labiausiai poreikius tenkinantį variantą.

O ieškoti siūlome įvertinus kelias smulkmenas.

● Paslaugų kaina.

● Remkitės kitų atsiliepimais.

● Žiūrėkite paslaugų garantijas.

● Peržiūrėkite pavyzdžius.

● Vertinkite bendravimą.

● Ir panašiai.

Gyvenimas po operacijos

Dažniausiai po operacijos reikia bent jau mėnesį, kitą laikytis chirurgo pateiktų rekomendacijų. Esame tikri, kad tokiu atveju pavyks ne tik kur kas greičiau pasveikti, tačiau taip pat ir susitvarkyti su sveikatos problemomis, kad ir kokios yra. Nors dažniausiai po operacijos nebūna jokių komplikacijų, tačiau visada reikia bent jau surinkti info – kas ir kaip.

Ateityje planuoju dar vieną nėštumą

Jeigu ateityje dar planuojate vaikų ir norite žindyti – tokiu atveju siūlome pagalvoti, ar ne geriau po visko, po visų planuojamų vaikų atlikti operaciją. Paprasčiausiai po nėštumo krūtinės forma kiek pakinta, tad gali vėl reikti korekcijų. Ar Jums tai tinka?

Labai svarbu jaustis gerai. Tik tokiu atveju moteris savimi pasitikėti. O po gimdymo dažniausiai yra ir taip daug gyvenimo pokyčių. Svarbu, kad jie būtų tvarkomi, išsprendžiami. Ir dažnai moteriai reikia paprasčiausiai gerai jaustis savo kūne, kad ji pasitikėtų savimi.

Daugiau informacijos raite šioje nuorodoje : https://ficlinica.lt/paslaugos/plastine-chirurgija/krutu-operacijos/krutu-pakelimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *