Medinę lovą gamino pusantrų metų

Rokas jau neprisimena, kada jam šovė į galvą pasigaminti lovą pačiam. Visada galvojo, kad tokius darbus žmogui daryti smagu ir verta pačiam, taigi, lentpjūvė Vilniaus rajone jam prieš pusantrų metų buvo pirmoji stotelė lovos gamyboje.

Išsirinko medieną

LentpjūvėRokas sako, kad gerai atsimena tą dieną, kai keliavo į lentpjūvę Vilniaus rajone. Jam buvo ta diena tikrai įsimintina ir įspūdinga. Juk ne kasdien vyksta į tokias vietas pamatyti tokių dalykų – kaip atrodo krūvos lentų. Nukeliavęs pirma nežinojo, kokią medieną geriausia pirkti, pasitarė su lentpjūvės darbuotojais, kurie patarė imti arba pušį, arba ąžuolą. Ąžuolas labai sunus ir brangus. Gal ir verta tiek mokėti, bet vėliau jį būtų sunku gabenti į skirtingas vietas. Kadangi prieš akis – dar bent keli persikraustymai, Rokas nutarė, kad geriau pirkti pušį. Taigi, jis nusipirko tą medieną ir parsivežė.

Braižė konstrukcijas

Rokas nenorėjo daryti visko „iš akies“, tad pirmiausiai darėsi 3D vizualizacijas, kaip atrodytų ta lova. Tai taip pat buvo smagus užsiėmimas. Dar buvo šiek tiek vėsoka, kad būtų gera dirbti garaže, dirbtuvėse, taigi, jis išbraižė konstrukcijas per keletą savaičių. Niekur neskubėjo, laiko buvo daug, taigi, leido sau tiesiog gražiai dirbti su 3D programomis ir padaryti tai, ką reikėjo padaryti.

Paprastą medį pakeitė klijuota mediena

Kai tik pradėjo dirbti, pirmiausia viską darė iš gražiai išpjaunamų lentų. Tačiau vėliau staiga nusprendė, kad norėtų dirbti su klijuota mediena. Todėl daug dalykų, kuriuos buvo padaręs, pasidarė nebereikalingi. O klijuoti medieną – gana ilgas darbas. Rokas klijavo medieną diena po dienos, taip ir vasara prabėgo. Aišku, visas šis užsiėmimas būdavo daromas ne visą dieną, o po valandą ar kelias kasdien po darbų. Gal dėl to taip ilgai ir buvo daroma lova.

Neturėdavo laiko užbaigti

Blogiausia buvo rudenį, kai jau kaip ir būtų buvę laiko užbaigti tuos darbus, bet šeimoje prasidėjo problemos ir tekdavo jas spręsti. O ir ligos užpuolė. Be to, netekus darbo teko ieškoti, kur įsidarbinti, tie nervai ir sugaištas laikas tikrai daug kainavo. Taigi, galiausiai reikėjo viską užbaigti tik tada, kai jau buvo kiti dalykai išspręsti.

Lova jau pagaminta

Rokas džiaugėsi, kad galiausiai lova buvo pagaminta sėkmingai. Nors užtruko ilgai, bet dabar ji atrodo tikrai karališkai. Toje lovoje yra viskas, ko žmogus gali norėti iš lovos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *