Pagal kokius kriterijus turėtų būti pasirenkami trinkelių klojėjai

Norite kiemą išgrįsti trinkelėmis? Niekada patys to nedarėte? Tada reikėtų ieškoti patikimų specialistų, jog šie visus darbus atliktų taip kaip priklauso. Trinkelių klojėjai dažniausiai dirba statybų įmonėse, gerbuvio paslaugas teikiančiose bendrovėse arba tiesiog šias paslaugas teikia privačiai. Ieškantiems patikimų specialistų, neabejotinai reikėtų pasidomėti ne tik jų paieškos procesu, bet ir darbų kokybe t.y. jums patiems reikėtų kruopščiau pasidomėti kaip yra atliekamas trinkelių klojimas, nes vis dėlto – Lietuvoje vis dar yra tokių specialistų, kurie viską atlieka greitai ir nelabai kokybiškai. Tam, kad išvengtumėte atmestino darbo, pirmiausia siūlytume apskaičiuoti visas sąnaudas, o paskui jau žiūrėkite kiek pinigų galite skirti darbų atlikimui. Jums reikia žinoti tai, kad trinkelių klojimas nėra itin pigi paslauga – tai tas pats kas statybos t.y. mokama už atliktą darbą, įprastai įkainį skaičiuojant pagal kvadratūrą.

Mano nuomone geriausi Trinkelių klojėjai Vilniuje yra Universalus Meistras

Aplankykite jų tinklalapį.

TrinkelėsKai kurie specialistai gali pasiūlyti skirtingas kainas, o taip yra dėl kelių priežasčių. Viena pagrindinių yra ta, jog trinkelės gali būti klojamos skirtingais metodais. Vienu atveju gali būti pasirenkama skalda ir žvyras, o paskui – dedamos trinkelės. Kitas variantas – betonuojant aikštelę, ant viršaus dedamos trinkelės. Tai skirtingi pasirinkimai. Pirmu atveju naudotis siūloma privačių namų bei kiemų šeimininkams, kur transportas nevažiuoja itin dažnai, tuo labiau – ant tokios aikštelės nevažinėtų sunkioji technika. Matote, skalda ir žvyras dedamas dažniausiai tais atvejais, kai trinkelėmis yra klojami pasivaikščiojimo bei dviračių takai, privačios stovėjimo aikštelės ir t.t. Toks pasirinkimas, žinoma gali būti ne ką prastesnis, tačiau laikui bėgant, tiek skalda, tiek ir žvyras susigers į žemę, todėl kartais teks lyginti duobėtas vietas. Kalbant apie betoną, tai šis metodas naudojamas siekiant aikštelės vietą išlaikyti lygią kuo ilgesnį laiką, o tai būtų brangesnis variantas.

Jeigu jūs norite, kad trinkelės būtų klojamos ant betono, tada turėkite galvoje, kad trinkelių klojėjai pareikalaus gerokai didesnių sumų, nes jiems bus daugiau darbo – teks maišyti betoną, jį lyginti, o tai tikrai nepaspartins darbų atlikimo termino. Tad, jeigu jau nusprendėte kurį trinkelių klojimo metodą turėtų pasitelkti specialistai, tai toliau lieka tik specialistų paieškos procesas.

Ieškant trinkelių klojėjų, jūs galite kreiptis į statybos bendroves, nes dauguma jų teikia ir šias paslaugas. Taip pat galite rinktis privačius asmenis. Esmė tame, kad jums pirmiau reikia sužinoti preliminarias kainas. Pagal paslaugų įkainius jūs galėsite rinktis ir specialistus. Žinoma, vengti turėtumėte tų, kurie ima gerokai mažesnius paslaugų įkainius. Kaip pradžioje minėjome, vis dar yra tokių specialistų, kurie dirba greitai, bet nekokybiškai, tad tikėtina, kad jie ir pasiūlys gerokai mažesnes kainas nei jų konkurentai. Tokių specialistų siūloma vengti. Taip pat jums reikia pasidomėti ir tuo, kas įeitų į paslaugų kainą – kartais tam tikros bendrovės siūlo trinkelių klojimo paslaugas įskaitant ir medžiagas bei jų atvežimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *