Po skyrybų sutuoktiniai dažnai praranda draugus

Nors tuomet, kai nusivylusios šeimos sutuoktiniai ieško tokios pagalbos kaip skyrybos internetu, niekas negalvoja apie draugus, tačiau ir jie galiausiai tampa skyrybų rezultatu. Visi kalbame apie skyrybas kaip dalyką, labai paveikiantį pačią šeimą: sutuoktinius ir vaikus. Tačiau kartais tai labai paveikia ir santykius su draugais. Pasirodo, yra nemažai atvejų, kada besiskiriantys žmonės praranda draugus.

Atvejis: „nebegaliu kalbėtis su savo bičiule“

SkyrybosNeseniai išsiskyrusios moters draugė Lina savęs drauge nebegali vadinti. „Nieko negaliu padaryti, bet jos skyrybos internetu užsimezgusios naujos meilės vardan, mane tiesiog sugniuždė. Mes patys su vyru gyvename 10 metų. Buvo visko, ir visada stengdavomės rasti išeitį, nepasiduoti, kovoti. Mano draugė, buvusi draugė, Lina, visada lakstydavo paskui vyrus. Bet visgi labiau susidraugavome, kai ji ištekėjo. Gal septynis metus jie buvo kartu, ir mes visur kartu keliaudavome, leisdavome laiką. Paskui ji pradėjo labai žiauriai elgtis su vyru, iš jo išmelžė visus pinigus, apgavo jį su pulkais vyrų, kol tiesiog išėjo iš visko. Kadangi buvau jos gera draugė, ji visada norėdavo man atvirauti ir pasakoti, kaip jai dabar smagu vieno ar kito vyro glėbyje, kaip ji dabar pakenks savo ex ir taip toliau. Man tai tapo taip šlykštu. O draugė, kuri be galo valdinga, įsižeisdavo, jeigu pakritikuodavau – neva, ką ji nori, tą ir daro, o aš esu jos, o ne jos vyro bičiulė, todėl turiu ją palaikyti. Bet tai juk nesąmonė. Aš nenoriu draugauti su tokiu žmogumi. Tad po išsiskyrimo kartais bendruose gimtadieniuose dar pabendraujam su jos vyru, o su ja pati nutraukiau ryšius“, – sako moteris.

Atvejis: „žmona nenori, kad bendraučiau su išsiskyrusiu draugu“

Gana dažnas atvejis – kai žmonos nepageidauja, kad jų vyrai draugautų su išsiskyrusiais donžuanais. „Aš suprantu, kad tai yra jo vaikystės draugas. Bet tik santuoka buvo šiek tiek sutramdžiusi jo velnišką charakterį. Išsiskyręs jis eina per moteris, per barus, užsiima neaiškiom veiklom. Aš nenoriu, kad mano vyras ir mano šeima būtų kaip nors su tuo susiję“, – sako moteris.

Atvejis: „po skyrybų draugai mane pasmerkė“

Ne vienas išsiskyręs žmogus interneto forumuose prisipažįsta, kad po skyrybų pajautė didelį atšalimą iš tam tikrų draugų. Dažniausiai – iš principingų, susituokusių, besistengiančių savo pasaulyje išlaikyti harmoniją. Išsiskyrę žmonės nepagalvoja, kad praras draugus, tačiau tai gali tapti natūralia pasekme skyrybų proceso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *