Kodėl geriausia šventės vieta – sodyba?

Daugybei savo asmenines, verslo ar šeimos šventes švęsti nusprendusių žmonių į galvą gana greitai šauna variantas – sodybos nuoma. Ne viešbučio, ne kelionė į kitą šalį, ne šventimas namuose ar restorane, o sodyba. Kodėl yra būtent toks modelis? Todėl, kad žmonėms visgi prireikia pailsėti, atitrūkti, išvažiuoti į gamtą, o sodybos nuoma kažką tokio ir pasiūlo… Štai ką mums atsakė keletas žmonių, kurie esant galimybei nuomojasi sodybą:

„Proga pabūti gamtoje“

Sodybos LietuvojeDrauge su savo visu biuru į gamtą ir į sodybą kartą per metus išvykstantis Andrius sako, kad su savo biuru tą daro, nes tai labai gera proga pagaliau pabūti gamtoje. „Iš tiesų, gyvename miestuose, ten visą laiką judame, migruojame, tikimės, kad galėsime kažką padaryti geriau už kitus, ir visai nebematome tos gamtos. O ta gamta juk taip mus visus vilioja, ji reiškia visai kitus dalykus… Mes patys esame gamtos dalis ir tą pamirštame, gyvendami nenatūralioje aplinkoje. Vasarą itin skaudu būti mieste ir varvinti akis prie kompiuterio. Tad savo darbuotojams stengiamės suteikti sąlygas dirbti gamtoje. Persikeliame savaitei ar dviem į kaimo turizmo sodybas arba į Nidą. Be to, sudarome sąlygas ir su vaikais ir visa šeima ten atvažiuoti, išnuomojame po atskirą gyvenamąją erdvę visiems“, – sako vyras.

„Viskas vienoje vietoje“

Regina, ką tik atšventusi savo jubiliejų, sako, kad sodybos nuoma yra geriausias variantas, nes tai už optimalią kainą užtikriną visko buvimą vienoje vietoje: „Nereikia atskirai nuomoti restorano, nakvynei butų ar ekskursijų po gamtą. Viską turime vienoje vietoje: ir sodą, ir gamtą, ir ežerą, ir pirtį, ir kubilą, ir nakvynę“, – džiaugiasi moteris.

„Pigiau, nei kiti variantai“

Vestuves švęsti kaimo sodyboje nusprendę jaunavedžiai sako, kad tai pigiau nei kitokie variantai. „Kai kurie žmonės renkasi tokias vietas kaip „Trasalis“ – su visokiais SPA centrais, su baseinais. Na, bet paprastam vidutines ar žemesnes pajamas turinčiam žmogui tai yra be galo brangu. Mes ir patys sau neišgalime mėgautis dažnai tokiomis pramogomis, o ką jau kalbėti apie visų svečių pamaloninimą… Sodybos nuoma atrodo pigiausias variantas“, – sako moteris.

„Reikia išnaudoti Lietuvos privalumus“

Petras teigia, kad reikia vertinti savo gražią šalį ir naudotis jos privalumais, o ne lakstyti po Turkijas ir ieškoti, ko nematę. Lietuvoje yra daug nuostabių gamtos kampelių ir reikia jais pasimėgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *