Skaitmeninė VS tradicinė rinkodara

Marketingas – karalius, tad nieko keisto, kad paskutiniu metu atsiranda vis daugiau ir daugiau rinkodaros galimybių, kurios gali padėti išreklamuoti praktiškai bet ką. Drąsiai galima sakyti, kad rinkodara yra tiesiausias kelias į sėkmę, tad kuriant strategiją labai svarbu pasirinkti tinkamiausią reklamos būdą. Šiuo metu labiausiai iškeliamos internetinės reklamos priemonės, kurios palyginus su tradicinėmis laimi dėl pasiekiamumo dydžio bei tikslinės auditorijos atradimo.

Interneto galia

Skaitmeninė rinkodaraLietuva – labai technologiškai aprūpinta šalis. Mūsų internetas – greičiausias pasaulyje, o kiekvienas lietuvis turi bent jau po 3 facebook paskyras. Tai parodo, kad tautiečiai daug laiko praleidžia internete. Atlikti duomenys parodė, kad daugiau nei 65 procentai lietuvių kiekvieną dieną bent jau trumpam prisijungia prie interneto. O dėl tokių dažnumų ir dažniausiai ilgo praleidimo laiko internete ir atsirado skaitmeninis marketingas. Paprasčiausiai orientuojamasi į klientų poreikius ir stengiamasi jiems pasiūlyti tai, ko reikia.

Atraskite tikslinius klientus

Skaitmeninė rinkodara turi labai daug privalumų. Juos aptarsime vėliau, tačiau būtinai norime išskirti vieną pliusą, kuris ypač svarbus reklamos srityje. Internete siūloma reklama pasiekia tikslinius vartotojus. Priešingai nei tradicinė reklama, kuri negali garantuoti, kad apskritai kas nors susidomės siūloma paslauga arba preke susidomės. Tuo pačiu tikslinis pasiekiamumas padeda investuotiems pinigams į reklamą kur kas labiau atsipirkti. Natūralu, kad klientai nori, jog kiekvienas centas būtų išleistas tinkamai. Skaitmeninė rinkodara, kad ir kokia nuspręstumėte pasirinkti strategiją arba būda, beveik visais atvejais yra apskaičiuojama, kiek žmonių susidomėjo Jūsų reklama.

Skaitmeninės rinkodaros pliusai

Tai, kad internetinė reklama padeda pasiekti tikslius vartotojus – nėra vienintelis pliusas. Tiesa, jis labai svarbus, tad tai dažniausiai ir paskatina pabandyti pirmą kartą pasinaudoti internetinės reklamos galimybėmis. O kartą pasinaudojus dažniausiai nebegrįžtama prie tradicinių reklamos būdų.

  • Dar kartą paminėsime, kad skaitmeninė rinkodara atitinkamą reklamą rodo tiksliniams vartotojams.

  • Kiekvienas investuotas centas gali būti apskaičiuotas. Taip paprasčiau nuspręst, ar reklamą reikia tęsti.

  • Galima pasirinkti iš labai daug skirtingų reklamos galimybių. pavyzdžiui, judantys paveiksliukai – puikus būdas patraukti klientų žvilgsnį.

  • Internetas siūlo tokias reklamos galimybes, kurios net neatrodo, kaip reklamos. Taigi, naršytojas nepastebės, kad jam yra siūloma pirkti vienoje arba kitoje vietoje.

Socialinių tinklų įtaka

Kalbant apie virtualų pasaulį būtinai turime paminėti socialinius tinklus, kurie šiuo metu daro labai didelę įtaką žmonėms. Nieko keisto, kad tie patys socialiniai tinklai naudojami kaip labai puiki reklamos galimybė parduoti arba skleisti informaciją. Lietuvoje pats populiariausias tinklas yra Facebook, kurio reklama visada atsiperka. Tik svarbiausia yra pasirinkti tinkamą strategiją dėl kurios Jus gali pakonsultuoti profesionalas puikiai išmanantis smulkmenas susijusias su šia sritimi. Daugiau nei 40 procentų Lietuvos gyventojų turi Facebook anketą, tad naudinga pasirinkti šio tipo reklamos galimybę.

Profesionalų pasirinkimas

Skaitmeninė rinkodara yra sudėtinga sfera, kuriai suprasti reikia skirti daug laiko. Nieko keisto, kad daugelis savamoksliškai bandančių perprasti sistemą susiduria su daug klausimų, kurie dažnai lieka neatsakyti. Daugelio lietuvių patirtis rodo, kad tik geras savo srities specialistas gali suteikti tokias paslaugas, kurios Jums atneš naudą. O ir agentūrų arba pavienių asmenų siūlomų paslaugų pasirinkimas yra labai platus. Svarbiausia įvertinti jų siūlomas paslaugas, peržiūrėti iki šiol atliktus darbus ir būtinai susipažinti su atsiliepimais internete, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie paslaugas.

Skaitmeninė rinkodara gali padėti pranokti savo lūkesčius. Svarbiausia kuo anksčiau imtis veiksmų ir rezultatas bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *