Šviestuvai vonios kambaryje: kokie jie turi būti?

Vonios kambarys – viena intymiausių erdvių namuose. Norėdami kasdieninius higienos darbus atlikti kokybiškai ir patogiai privalome pasirūpinti ne tik kokybiška dušo sistema, tačiau taip pat ir tinkamu apšvietimu, kuris padeda buvimą vonioje padaryti kur kas malonesniu.

Vonios šviestuvai, tiesa, kiek skiriasi nuo tų, kurie yra pritaikyti kitiems kambariams. Norėdami jaustis puikiai – privalote pasirūpinti, kad šviestuvai atitiktų ne tik Jūsų pačių, tačiau ir šviestuvų poreikius.

Taigi, kokie šviestuvai tinkamiausi vonios kambaryje?

  • Pirmiausia, žinoma, viskas yra derinama prie patalpoje sukuriamo stiliaus. Tačiau verta paminėti, kad vonios kambarys dažniausiai kuriamas šviesus ir jaukus. Taigi, taip pat siūlome rinktis šviesių spalvų šviestuvus, kurie puikiai tiks ir tamsesniame ir šviesesnio stiliaus interjere.

  • Antrasis kriterijus – keli šviestuvai. Tai reiškia, kad siūlome įsigyti bent kelis šviestuvus, kurie padėti vonios patalpai būtų tinkamai apšviestai iš visų pusių. Pradedant nuo veidrodžio apšvietimo ir keliaujant link lubinio arba sieninio šviestuvo. Visapusiškas apšvietimas – kokybės garantas.

  • Žinoma, nusprendus, kad Jums reikalingi keli šviestuvai nepamirškite, kad visi jie turi tarpusavyje derėti ir kurti vientisumą. Jeigu renkitės baltos spalvos šviestuvus – tai daugiau mažiau visi jie turi būti balti, kad sėkmingai įsilietų į aplinką.

  • Žinoma, dar vienas kriterijus gali būti ir yra šviestuvo galingumas. Jis turi būti kuo galingesnis, kadangi vonia yra ta patalpa, kurią dažniausiai norisi maksimaliai apšviesti. Rinkitės šviestuvus, kurie padės vonios kambaryje puikiai save matyti ir tuo pačiu sėkmingai susitvarkyti su kiekvienu spuogeliu.

  • Įdomi tendencija, tačiau dažniausiai vonios kambaryje pasirenkami šviestuvai yra būtent stikliniai. Paprasčiausiai daugelis teigia, kad būtent stiklo gaminiai geriausiai dera prie gana šviesių spalvų ir modernių vonios kambarių. Žinoma, reikalinga apsauga nuo vaikų, tačiau jeigu šviestuvai pakabinti aukštai – problemų nekils.

Šviestuvai gali kardinaliai pakoreguoti Jūsų vonios patalpą, tad jeigu pabodo stilius, kurį matote kiekvieną dieną, rekomenduojame paprasčiausiai pabandyti pasikeisti šviestuvą ir visa patalpa gali atrodyti visai kitaip nei iki šiol.

Pirkite šviestuvus internetu bei sutaupykite laiko ir pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *