Akių vokų operacijos kaina

Itin plačiai paplitęs faktas, kad plastinė chirurgija Lietuvoje dažniausiai yra naudojama ne estetiniais, o žmogaus sveikatos gerinimo tikslais, leidžia kilt neaiškumui dėl plastinių operacijų kainų. Pavyzdžiui akių vokų operacija kaina gali skirtis nuo operacijos tikslo, mat vienur gali tekti sumokėti nemažą sumą pinigų, tuo tarpu kitu tikslu operacija gali būti atlikta nemokamai. Tačiau kyla klausimas ar operacijos rezultatas bus toks pats? Ir jeigu ne, kuo skiriasi abi procedūros? Pabandysime apžvelgti šiuos du atvejus šiek tiek iš arčiau.

Estetika ir sveikata

Akių vokaiVisų pirmiausia derėtų dar kartą atsiminti kokiu tikslu atliekamos tiek estetinės, tiek ir sveikatos tikslams reikalingos akių vokų pakėlimo operacijos. Estetinės paskirties operacija iš esmės gan aiški – tai operacija, kuri reikalinga tiek vyrams, tiek ir moterims, kuriems su amžiumi suprastėjęs odos elastingumas ypatingai matomas akių vokų srityje – jie pasidaro sunkūs, atsiranda odos perteklius, užkrenta ant akių tuo pat metu pridėdami ne vienerius metus, kurių „dėka“ dažnai žmogus atrodo ne ti k vyresnis, tačiau pavargęs ir nelaimingas. Čia akių vokų pakėlimo operacija padeda įžiebti akims gyvumo bei akimirksniu atsikratyti keletą metų. Tuo tarpu medicininė operacija funkcionuoja visai kitaip. Lygiai taip pat dėl amžiaus ir prarandamo odos elastingumo odos perteklius ant akių gali pradėti kelti ypatingą pavojų jūsų akims. Tai dažniausiai pasireiškia tokia situacija, kai sunkius akių vokus nebegali atlaikyti blakstienos, todėl svoris spaudžia blakstienas ir dažnai nukreipia jas į akis. To pasekoje blakstienos ne tik negali apsaugoti akių nuo aplinkos, tačiau ir pačios gali kelti diskomfortą, akių ašarojimą ir net įvairias infekcijas.

Nors procedūra iš esmės yra lygiai ta pati, nesvarbu ar ją atliksite valstybinėje ligoninėje ar privačioje plastikos chirurgijos klinikoje, tačiau rezultatai gali būti skirtingi. Mat akių vokų operacija kaina klinikose gal siekti iki 1500 Eurų, jei planuojate operuoti tiek apatinius, tiek ir viršutinius vokus, tačiau į šią sumą įeina estetinė garantija, gydytojai darys viską, kad rezultatas būtų kuo simetriškesnis bei patrauklesnis. Tuo tarpu medicininių tikslų operacija gali būti nemokama, tačiau tik tuomet, kai ją paskirs gydytojas ir, deja, ji estetinių klausimu nebus tokia krupšti, mat jos pagrindinis tikslas pašalinti odos perteklių, trukdantį tinkamai funkcionuoti žmogaus akims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *