Patogios sėdėjimo pozos autobuse

Jeigu suplanavote didelę ekskursiją ir domina mikroautobusų nuoma Vilnius, pasiruoškite ilgai ir įdomiai ekskursijai. Vieni žmonės labai mėgsta važinėti autobusu, kiti atvirkščiai, teigia, kad šis transportas nėra jų mėgstamiausias. O kaip yra iš tiesų? Mums sunku pasakyti teisybę, tačiau kol kas pabandysime nuspėti patį didžiausią važiavimo autobusu nepatogumą. Paprastai tai – nepatogus atsisėdimas. Kiekvienas, kas važiuoja autobusu, privalo jame vienaip ar kitaip atsisėsti. Jeigu daugumą kelionių autobusu jūs atmetate vien todėl, kad tektų sėdėti išnuomotame autobuse, štai keletas patarimų, kaip sėdėti patogiau ir kaip ištverti kelionę, idant ji būtų patogesnė.

Jūsų kelionės vieta

MikroautobusaiPirmiausia jums reikia suprasti, kad kai kas priklauso ir visiškai nuo jūsų ir autobusas to nepadarys už jus. Tarkime, pati jūsų kelionės vieta – ji juk priklauso tik nuo jūsų, tik nuo to, kaip jūs norėsite tą savo kelionę įrengti. Jeigu mokėsite tą padaryti gerai, jeigu įrengsite ją protingai su savo daiktais, tada ir važiuoti bus patogiau. Nesivežkite viso bagažo sau po kojomis – padėkite jį į bagažo skyrių, o su savimi pasiimkite tik tai, kas tikrai būtina, geriausia tai susidėti į nedidelę rankinę, kuri netrukdymų. Jeigu susidėsite aplink save krūvą daiktų, tai jums tikrai bus nepatogu sėdėti. Taip pat turėkite pripučiamą kaklo pagalvėlę. Nustebsite, kaip nuostabiai ji jums gali padėti atsipalaiduoti ir sėdėti patogiai. Gera kaklo pagalvėlė leidžia iškart atsisėsti daug patogiau, pajausti, ką tai reiškia tikrai patogi kelionė autobusu, tad turėkite ją. Taip pat turėkite pledą, jeigu jums pasidarytų šalta.

Išlipkite pasivaikščioti

Net jeigu to nenorite, kaskart stojant autobusui, išeikite pasivaikščioti. Išlipę pasidarykite nedidelę mankštą, taip pat tempimo pratimus. Jūsų kraujotaka kaip mat suaktyvės ir tai leis ilgiau išsėdėti po to. Tai yra ir labai sveika, ir reikalinga jūsų sveikatai, todėl nepamirškite padaryti šių kelių būtinų veiksmų.

Patogios pozos

Sėdėdami ieškokite sau patogiausios pozos. Nesigėdykite sėdėti be batų, susikėlę kojas ar jas parietę po savimi. Blogiausiu atveju, jeigu manote, kad kelionėje jums itin reikės vietos, tai nusipirkite dvi sėdimas vietas vieną šalia kitos, ir taip jūs galėsite atsisėsti per dvi vietas, gal net atsigulti. Tai jums leis įsitaisyti tikrai patogiai ir kelionė jums nebus nemaloni. Pamatysite, patogi kelionė jums leis per langą pamatyti ir daug gražių vaizdų.

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *