Auto nuoma

Kiekviena įmonė, kuri siūlo auto nuomos paslaugas, stengiasi patenkinti klientų pageidavimus. Svarbu pasiūlyti būtent tai, ko ieško norintys išsinuomoti transporto priemones. Švarūs ir tvarkingi automobiliai patrauklūs visiems, tačiau techninė pusė yra ne mažiau svarbi. Daugelis klientų ieško kainos ir kokybės santykio. Tai gali jums pasiūlyti Neorent, įmonė automobilius nuomai siūlo tik naujus ir patikimus. Kainos, palyginus, čia tikrai nėra didelės. Jums siūloma nebrangi ir dėmesio verta auto nuoma. Neorent nesiūlo senų transporto priemonių, važinėkite ne senesniais nei 2012 metų automobiliais. Nuomotojas gali pasiūlyti pagalbą kelyje tada, kada jos prireiks. Tai įskaičiuota į auto nuomos kainą, jums nereikės mokėti papildomai. Neorent siūlo patrauklias sąlygas.

NuomaKiekvienas transporto priemonių nuomotojas kelia reikalavimus. To reikalauja galiojantys įstatymai, kurių privaloma laikytis. Neorent auto nuomą siūlo vairuotojams, kurie turi ne mažesnį, nei vienerių metų vairavimo stažą. Jei neturite, yra galimybė ne pačiam sėsti už vairo, o tartis dėl vairuotojo, tokias paslaugas nuomotojas greičiausiai jums, taip pat, pasiūlys. Neorent siūlo ekonominės, standartinės ir vidutinės klasės automobilius. Čia svarbus vairuotojo amžius, pavyzdžiui, jei neturite dvidešimt penkerių metų negalėsite išsinuomoti ir vairuoti transporto priemonių, kurios priskiriamos standartinei, SUV, AWD klasėms. Ne bėda, nuomotojas mielai jums pasiūlys kitus automobilius nuomai. Ekonominės klasės transporto priemones gali vairuoti vairuotojai, kuriems sukako dvidešimt metų. Neorent turi pasiūlymų kiekvienam, kreipkitės, kada reikia transporto priemonių tam tikram laikui. Nuomotis automobilius labai patogus, jei nuosava transporto priemonė reikalinga parai, kelioms dienoms, savaitei, mėnesiui ar keliems. Tokiam laikui tikrai neverta pirkti automobilio. Nežinote, kas gali atsitikti, transporto priemonės gali gesti, jums gali prireikti keisti detales. Galite sugaišti nemažai laiko ir turėti papildomų išlaidų. Išsinuomoję automobilį to išvengsite, nuomotojas sugedus transporto priemonei, kurios remontas gali užtrukti pasiūlys jums kitą. Tai greičiausiai bus ne jūsų rūpestis.

Automobiliai gali būti pristatyti į reikiamą vietą. Tai labai patogu, kada atvykstate į Lietuvą iš kitos šalies. Pasirinktas automobilis jums bus pristatytas į aerouostą, žinoma, jei jums taip patogu. Nuomotojas gali pasiimti transporto priemonę pasibaigus nuomos laikotarpiui. Jums nereikės niekur jo pristatyti ir galvoti kaip grįžti. Neorent stengiasi, kad auto nuoma būtų patogi kiekvienam. Klientai čia ne tik mielai sugrįžta, bet ir rekomenduoja kitiems, kuriems reikalingos tokios paslaugos. Transporto nuoma gali išspręsti klausimus, kada automobilis reikalingas laikinam naudojimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *